Etusivu
Choose language

Keskusliitto Kalastus Kaikkea kalasta Kalastuksenvalvonta Kalastusalueet Osakaskunnat Kaupallinen kalastus Tuotteet

Kalatalouden Keskusliitto
Malmin kauppatie 26
00700 Helsinki
Puhelin (09) 6844 590
Fax (09) 6844 5959
Email kalastus@ahven.net
 
Etusivu
Extranet
 

Iijoen vesistön kalastusalue

Yhteystiedot |  Jäsenyhteisöt | Kalastusluvat | Erityismääräykset | Kartat | 
Kuulutukset | Käyttö-ja hoitosuunnitelmat | Muuta  | Kuvaus  | WWW -sivu

Avainhenkilöiden yhteystiedot

Toimi ja nimi Osoite Puhelin Sähköposti
ISäNNöITSIJä
Heikki Tahkola
 
040 747 7652heikki.tahkola@proagria.fi
HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA
Jari Jussila
 
0400 686 639jaripjussila@gmail.com
HALLITUKSEN VARAPUHEENJOHTAJA
Antero Lohilahti
 
0400 201 861ananlo@luukku.com
HALLITUKSEN JäSEN
Hannu Alatalo
 
0400 189 045hannu.alatalo@hotmail.com
HALLITUKSEN JäSEN
Kauko Ervasti
 
0400 164 674kauko.ervasti@hotmail.com
HALLITUKSEN JäSEN
Veikko Naumanen
 
HALLITUKSEN JäSEN
Wille Schavikin
 
wille.schavikin@wihuri.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Kari Sarajärvi
 
0400 296 113kari.sarajarvi@metsa.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Aaro Horsma
 
050 303 8661aaro.horsma@pvo.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Olavi Holappa
 
0500 227 764