Etusivu
Choose language

Keskusliitto Kalastus Kaikkea kalasta Kalastuksenvalvonta Kalastusalueet Osakaskunnat Kaupallinen kalastus Tuotteet

Kalatalouden Keskusliitto
Malmin kauppatie 26
00700 Helsinki
Puhelin (09) 6844 590
Fax (09) 6844 5959
Email kalastus@ahven.net
 
Etusivu
Extranet
 

Oulujärven kalastusalue

Yhteystiedot |  Jäsenyhteisöt | Kalastusluvat | Erityismääräykset | Kartat | 
Kuulutukset | Käyttö-ja hoitosuunnitelmat | Muuta  | Kuvaus  | WWW -sivu

Avainhenkilöiden yhteystiedot

Toimi ja nimi Osoite Puhelin Sähköposti
ISäNNöITSIJä
Jaakko Muurimäki
 
0440 946 557jaakko@muikkusuomi.fi
HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA
Tauno Heikura
 
044 7100 385tauno.heikura@kajaani.fi
HALLITUKSEN VARAPUHEENJOHTAJA
Timo Kovalainen
 
040 5504 729
HALLITUKSEN JäSEN
Esko Kämäräinen
 
050 3576 494
HALLITUKSEN JäSEN
Juha Väisänen
 
044 2749 557juha.vaisanen@vapaa-ajankalastajat.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Timo Hurskainen
 
0400 581 075timohursti@gmail.com
HALLITUKSEN JäSEN
Heikki Punju
 
050 3722 910
HALLITUKSEN JäSEN
Raimo Kantola
 
040 5380 078raimo.kantola@pp5.inet.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Pasi Korhonen
 
040 1589 412pasi.korhonen@metsa.fi
HALLITUKSEN JäSEN
Voitto Karjalainen
 
040 7005 154voitto.karjalainen@kajaani.net